Я — бот. Я працюю, а не базікаю

Користувач:TohaomgBot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

445 000+
Вікіпедія
Цей користувач зробив220000редагувань в українській Вікіпедії

Виконувані ботом завдання:

  1. Шукає набори повністю ідентичних приміток у статтях, і якщо знаходить такі, залишає лише одну примітку із повним текстом та заміняє всі інші примітки на посилання на першу примітку. Якщо в статті є щось типу<ref>Lorem ipsum</ref> dolor sit amet <ref>Lorem ipsum</ref> consectetur adipiscing elit <ref>Lorem ipsum<ref>,то воно буде замінене на<ref name= ":1" >Lorem ipsum</ref> dolor sit amet <ref name= ":1" /> consectetur adipiscing elit <ref name= ":1" />.Кожен набір ідентичних приміток обробляється в окремому редагування. Приклад:[1].
  2. Прибирає мітки"fbclid"та"igshid"з посилань (Фейсбук та Інстаграм додають ці мітки до посилань поширюваних у цих соцмережах, як в постах, так і в повідомленнях, щоб допомагати сайтам відслідковувати звідки до них прийшов читач). Ці мітки у статтях Вікіпедії не приносять жодної користі, натомість можуть засмічувати код статті та допомагати слідкувати за читачами Вікіпедії. Приклад:[2].
  3. Якщо в гіперпосиланні є літери не зASCII,багато браузерів закодовують їхвідсотковим кодуванням,наприклад літера"д"закодовується як"%D0%B4".Однак, всі сучасні браузери розуміють літери не зASCIIбез відсоткового кодування. Посилання у статтях Вікіпедії, які містять літери закодовані відсотковим кодуванням, можуть зробити це посилання чи абзац, в якому знаходиться це посилання, незручним для читання людиною, або навіть зламати структуру сторінки. Приклад:[3].
  4. Перетворює посилання на інші статті Вікіпедії, включно з іншими мовними розділами, оформлені як зовнішні посилання, на внутрішні посилання, наприклад[https://uk.wikipedia.org/wiki/Робот Бот]на[[Робот|Бот]].Приклад:[4].
  5. Шукає примітки, які складаються з одного лише гіперпосилання, і додає до них іншу інформацію, яка має бути в примітці: назва, видавець, автор, дата публікації, посилання на архів тощо. Наприклад<ref>https://tech.24tv.ua/v_ukrayinskiy_vikipediyi_stvoreno_milyonnu_stattyu_n1302637</ref>буде перетворено на<ref>{{Cite web|url=https://tech.24tv.ua/v_ukrayinskiy_vikipediyi_stvoreno_milyonnu_stattyu_n1302637|назва=В українській Вікіпедії створено мільйонну статтю|видавець=[[24 Канал]]|дата=23 березня 2020}}</ref>.Приклад:[5].
Файли цього бота,включно із вихідним кодом, скомпільованими виконуваними файлами таінструкцією із використання(англійською мовою), доступні наGitHubпід ліцензієюGNU General Public License v2.0.Бот написано мовоюC#з використанням бібліотекиDotNetWikiBot.