Live From The Battle In Seattle

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Live From The Battle In Seattle
ВиконавецьThe No WTO Combo
Дата випуску2000
Жанргардкор-панкімовний записd
ЛейблAlternative Tentaclesd

Live From The Battle In Seattle— концертний альбом проєктуThe No WTO Combo,що вийшов у 2000 році[1].

Історія створення

[ред.|ред. код]

Альбом містить запис єдиного виступусупергурту,створеногоДжелло БіафратаКрістом Новоселічемпід час заворушень вСіетлі,пов'язаних з протестами проти дійСвітової організації торгівлі.Біафра був відомий своїми політичними виступами й до цього, так само як і Новоселіч, який займався активізмом ще під час виступів вNirvana[2].Вони хотіли долучити до протестів якийсь відомий гурт, але не зуміли це зробити, тому вирішили виступити самостійно. Новоселіч запросив гітаристаSoundgardenКіма Таїлата барабанщицю свого гуртуSweet 75Джину Мейнвал. 1 грудня 1999 року вони виконали чотири композиції — дві кавер-версії, та дві нові пісні[3].

Платівка розпочиналась з п'ятнадцятихвилинної промови Джелло Біафри, присвяченій важливості протестного руху. Слідом за нею йшли чотири треки, які було записано під час концерту в клубі The Showbox. Першою з них стала «Let's Lynch the Landlord», класична композиція колишнього гурту БіафриDead Kennedys.Після цього йшли нові пісні «New Feudalism» та «Electronic Plantation», типовіпанк-роковікомпозиції, у яких критикували діяльністьСОТ.Завершальною піснею стала шістнадцятихвилинна «Full Metal Jackoff» з репертуару іншого гурту БіафриD.O.A.[4]

На сайтіAllMusicальбом оцінили на дві з половиною зірки з п'яти. Метт Кантор відзначив тексти пісень, присвячені правам людини,НАФТАтаСОТ,які були доповнені анотаціями Біафри та Новоселіча, що пояснювали суть протестів в Сіетлі. З музичного погляду Кантор виділив гітарну майстерність Кіма Таїла, порівнявши його зГрегом Гінном(Black Flag) таІст Бей Реєм(Dead Kennedys). На думку оглядача, альбом вийшов показовим історичним документом, що продемонстрував, як рок-музиканти можуть долучатись до суспільних протестів[5].

Список пісень

[ред.|ред. код]
#НазваТривалість
1.«Battle In Seattle»(промова Джелло Біафри)15:02
2.«Let's Lynch The Landlord»(каверDead Kennedys)3:42
3.«New Feudalism»4:16
4.«Electronic Plantation»4:56
5.«Full Metal Jackoff»(каверD.O.A.)16:29

Учасники запису

[ред.|ред. код]

The No WTO Combo

Технічний персонал

  • Джейсон Розенберг — артдиректор
  • Шепард Фейрі — ілюстратор
  • Тодд Роббінс — редактор
  • Джек Ендіно— зведення
  • Рікс Дамс — фотограф
  • Тоні Гейл — фотограф
  • Марк Кавенер — звукоінженер

Примітки

[ред.|ред. код]
  1. The NO WTO Combo - Live From The Battle In Seattle(рос.),процитовано 4 червня 2022
  2. Earles, Andrew; Cross, Charles; Gaar, Gillian G.; Gendron, Bob; Martens, Todd; Yarm, Mark (2016-09).Kurt Cobain and Nirvana - Updated Edition: The Complete Illustrated History(англ.).Voyageur Press.ISBN978-0-7603-5178-9.
  3. No WTO Combo.Alternative Tentacles Records(амер.).19 січня 2018. Архіворигіналуза 29 травня 2022.Процитовано 4 червня 2022.
  4. CD Review: The NO WTO COMBO Live from the Battle in Seattle.brainwashed.Процитовано 4 червня 2022.
  5. The No W.T.O. Combo Live From the Battle in Seattle Album Reviews, Songs & More | AllMusic(англ.),процитовано 4 червня 2022